Targi INTERBUD 2016 w Kielcach image

interbud

W dniach 4-6.03.2016 firma nasza po raz pierwszy uczestniczyła w targach budowlanych w Łodzi. Targi te charakteryzują się fantastyczną, ciepłą atmosferą.  Po raz kolejny mogliśmy zaprezentować nasze top produkty, które wzbudziły spore zainteresowanie.  Wiodącymi okazały się: klucz uniwersalny YOX Grip oraz moskitiera do drzwi zamykana na magnes.

Continue Reading

Targi GARDENIA 2016 image

gardenia

Kolejna edycja targów ogrodniczych GARDENIA miała miejsce w dniach 25-27.02.2016. Targi te zawsze przyciągają tysiące zwiedzających. Nie mogło na nich zabraknąć naszej firmy jako wystawcy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zasłony magnetyczne do drzwi KLIK-KLAK.  To proste rozwiązanie doskonale sprawdza się podczas gorącego lata kiedy to atakują nas komary, muchy oraz meszki. Wśród naszych prezentacji nie mogło zabraknąć wszelkich rozwiązań związanych z uporczywymi insektami.

Continue Reading

Nasz udział w targach BUDMA 2016 image

budma poznan

W dniach 2-5.02.2016 firma nasza uczestniczyła w jednych z największych targach budowlanych BUDMA. Jak co roku stoisko nasze cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Sprawiły to na pewno nasze nowości: klucz uniwersalny YOX Grip oraz folia remontowo-budowlana zamykana na magnes. Dopełnieniem pełnej satysfakcji z uczestnictwa w targach BUDMA było również nasze nowe, profesjonalne oraz wykonane z najwyższą starannością stoisko. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Panem Pawłem Kukułką

Continue Reading

Targi BUDMA 2015 image

Targi BUDMA odbyły się w Poznaniu w dniach 10-13.03.2015. Ponieważ BUDMA to ponad 1000 wystawców z 33 krajów oraz najnowsze propozycje produktowe podczas największych w tej części Europy targów skierowanych do branży budowlanej. Przez cztery targowe dni, blisko 50 000 zwiedzających miało okazję zobaczyć kilkaset nowości. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. Szczególnie, że chcieliśmy zaprezentować nasz nowy produkt: Folię ochronną na drzwi, która jest niezbędnym akcesorium podczas wszelkiej maści remontów. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.  

Continue Reading

Targi GARDENIA 2015 image

W dniach 26-28.02.2015 wzięliśmy udział w targach GARDENIA organizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Każdy udział w targach to dla nas kolejna okazja do nawiązania kontaktów handlowych, ale też możliwość wymiany wiedzy i doświadczenia. Na powierzchni ponad 35.000 m2 swoją ofertę zaprezentowało przeszło 550 wystawców. W ciągu trzech targowych dni ekspozycję odwiedziło ponad 26.239 osób. Nasze produkty, w szczególności kurtyna magnetyczna Klik-Klak, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony odwiedzających.  

Continue Reading

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!